BENELLİ U828 BECCACCİA 12 KALİBRE SÜPER POZE
14697 izlenim

Kategoriler

Türkiye BENELLİ Av Tüfekleri Satış Noktası Seher Av Bayii

Liste Fiyatı : TL / İndirimli Fiyatı : 00 TL Teklif İçin Arayınız...?  

MARKASI

BENELLİ

MODELİ

U 828 BECCACCİA ÇULLUK MODELİ

KALİBRE

12 KALİBRE

FİŞEK YATAĞI

76 mm FİŞEK YATAĞI

NAMLU BOYU

61 cm NAMLU

ŞOK DURUMU

CRIO MOBİL ŞOK

AĞIRLIĞI

2800 KĞ ORTALAMA

ÖZELLİKLERİ

KİNETİK SİSTEM YARI OTOMATİK CRIO BARREL NAMLU

GENEL DURUMU

MADE IN İTALY SIFIR ÜRÜN

STOK / İSKONTO

TELEFON İLE TEYİD EDİNİZ

İLETİŞİM

0236 588 2207 / 0533482 6280  /  0544 482 6285 / 0850 304 6285

NOT

SİPARİŞ VEYA DAHA DETAYLI BİLGİ İÇİN ARAYABİLİRSİNİZ

ÖDEME SEÇENEĞİ

KREDİ KARTLARINA VADE FARKSIZ TAKSİT İMKANI

BANKA HESAP BİLGİLERİMİZ İÇİN TIKLAYIN

HEDİYELER :  TÜFEK KILIFI + ASKI KAYIŞI + TEMİZLEME HARBİ TAKIMI + TEMİZLEME YAĞI + RUHSAT KILIFI + TEST FİŞEĞİ +  ÜCRETSİZ KARGO... SEHER AV İsmail Pala

Duygu, karakter ve kişilik ortaya çıkmaktadır. Ormanın kraliçesini zayıflatmak herkes için değildir ve bunu yapmak için herhangi bir tüfek yeterli değildir.

828 U Woodcock, beyefendi avcısı için kafa, içgüdü ve kalp seçimidir. Doğanın renklerinden esinlenerek, hafif ve dengeli, ormanlık ortamla uyum için ideal bir silahtır.

828 ”, Unesco’nun Dünya Mirası Siteleri listesinde yer alan tarihi Urbino kentini tanımlayan numaradır. 828 U üzerinde ve altında geçmişin sanatını geleceğin teknolojisi ile birleştirir. 828 U'nun Gümüş versiyonunun zerafeti, alıcının şık hatları ile ifade edilir, orijinal gravürlerle süslenir, böylece dipçiğe kesintisiz bir şekilde uzar. Farklı malzemeler arasında formun uyumu. Ahşap dipçiğin içerisine yerleştirilmiş Benelli’nin Progressive Comfort sistemi ve mükemmel bir şekilde etkili olan özel bir poliüretandan üretilmiş dipçik pedi ve yanaklığı geri tepme ve namlu şahlanmasını ciddi oranda azaltır. Hafiflik, rahatlık, sağlamlık ve çok yönlülük, 828 U'da nihai ifadelerini bulur. Bu hızlı ve yavaş omuzlanabilen silah inanılmaz derecede istikrarlı ve kolaydır. tüm stantlara ve atış tarzlarına sahip avcılar için özelleştirilebilir. 828 U, tek mükemmel bir uyum için düşme ve yatırma ayarlarına izin veren tek süperpozedir. Benelli'nin Süperpozesinin kalbinde temperli çelik kilit plakası vardır. Bu basit ama dahiyane tasarım, sağlam ve güvenilir kilitlemeyi garanti eder ve gövdenin menteşe pimlerindeki mekanik gerilimi ortadan kaldırır. Benelli, Bu gelişmiş kilitlemeyi birleştirerek Alüminyum bir gövdeye sahip olan ,ve 3 Kg'dan daha az ağırlığa sahip bir O & U av tüfeği geliştirmeyi başardı. Silah aynı zamanda son derece sağlam ve mükemmel dengelidir. 828 U nun Bir başka önemli özelliği hızlı hareket eden, hassas, kompakt, pratik, güvenilir ve tetik ünitesini kolayca çıkarılan bir tüfek olmasıdır. 828 U'ya sahip olmak, size özel konfor ve maksimum doğruluk anlamına gelir.


Sipariş Formu
BENELLİ U828 BECCACCİA ÇULLUK 12 KALİBRE SÜPER POZE


Adınız soyadınız
Adresiniz
İl / İlçe
Sabit telefon
Cep telefon
Namlu Boyu
Kalibre
Yivsiz tüfek ruhsatınız var mı?
Satın alma belgeniz var mı?
Ödeme şekli
Takas istiyor musunuz?
Açıklama
Güvenlik Kodu 626094
Güvenlik Onay